HAKKIMIZDA

Bize Yazın

2013 yılında "İstanbul Souffle" markasıyla gerçek sufle lezzetini sunmak maksatlı çıktığımız yolumuza 2016 yılından itibaren "Chef's Cake" adıyla yeni lezzetleri de ekleyerek devam ediyoruz.

İşini severek yapan, bilgisini paylaşan ve verimli çalışmanın bilincinde olan personelimiz ile hijyenik ortam ve koşullarda, kaliteli ve gerçek tatlıları üretirken gıda güvenliğini en üst seviyede tutuyoruz.

Gıda güvenliğini hammaddeden başlayarak nihai ürün aşamasına kadar tüm aşamalarda takip etmek; siz değerli müşterilerimiz adına en önemli görevimizdir. Çevre , İş Sağlığı ve Güvenliği, gıda kodeksi ve diğer yasa ve mevzuat şartlarını karşılamak, Ürün kalitesinden ödün vermeden müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Chef’s Cake’in üretim politikasını oluşturmaktadır. Ürünlerimiz gıda mühendislerinin kontrolü altında Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde üretilip depolanmakta, üretime müteakip -40 °C'de şoklanmakta ve -18 °C depolarımızda stoklanmakta; -18 °C frigofrikli araçlarımızda donuk zinciri bozulmadan sevk edilmektedir.

VİZYONUMUZ;

Perakende satış yapan iş ortaklarımızın ihtiyacı doğrultusunda sektörle ilgili en son teknolojiyi kullanarak sürekli araştırma ve geliştirme yaparak ev yapımı tadında ancak seri ve standart ürünler üretmek ve bu ürünleri ülkemizin her bölgesine ve yurt dışına taşımaktır.

MİSYONUMUZ;

Türkiye ve dünya standartlarında üstün kaliteli hammaddeleri fabrikamızda işleyerek, yerli ve yabancı gıda zincirlerine, cafe,
restoranlarına tedarik sağlamaktır.

Tarihçe

Lezzetli yolculuğumuzun kısa tarihçesi...

Bizden Haberler

Chef's Cake ve sektörel konular için bizi takip etmeyi unutmayın.